I za nami już kolejny rok w przestworzach…

Uwaga, aktywni Członkowie Aeroklubu Radomskiego! Mgły już coraz niżej zasnuwają ziemię i dni coraz krótsze i coraz mniej okazji, aby spotkać się razem na lotnisku. Jednak już w najbliższą sobotę, tj. 17 listopada 2018r. mamy szansę wszyscy spotkać się w jednym miejscu i w tym samym czasie! Wtedy bowiem Dariusz Mazur i Aeroklub Radomski zapraszają na spotkanie zamykające tegoroczny sezon lotniczy.

Darek podsumowuje w ten sposób swoje tegoroczne akrobacyjne doświadczenia – wyszkolenie na Extrze, owocne zakończenie szkolenia w akrobacji samolotowej w kategorii Advanced zakończone szczęśliwym lądowaniem w obsadzie tegorocznych Mistrzostw Polski w Akrobacji Samolotowej. Łączymy to spotkanie z podsumowaniem i zakończeniem tegorocznego sezonu dla wszystkich aktywnych członków Aeroklubu Radomskiego. Zapraszamy z osobami towarzyszącymi. Spotkanie organizowane jest dzięki sponsorowi: firmie KDM

Miejsce i czas: sobota 17.11.2018r w Restauracji „U Grubego”, ul. Warszawska 98/100, 26-660 Wielogóra
Planowany start: godz. 17.00

Udział jest bezpłatny dla wszystkich, którzy potwierdzą swoją obecność do środy 14 listopada 2018r. do godz. 15.00 mailem na adres: dyrektor@aeroklub.radom.pl , ewentualnie osobiście lub telefonicznie do dyrektora Stanisława Szczepanowskiego.

Informujemy także, że przy Restauracji „U Grubego” znajduje się także hotel pod tą samą nazwą. Wszyscy chętni lub zmęczeni długim świętowaniem mogą skorzystać z miejsc noclegowych – finansując je jednak już we własnym zakresie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Tagi dla tego wpisu:

Podziel się / dodaj do:

Pinterest */ ?>