1% dla Aeroklubu Radomskiego!

Pierwszy raz w historii naszego stowarzyszenia pojawiła się możliwość przekazania 1% podatku na rzecz Aeroklubu Radomskiego, dzięki temu, że na listę Organizacji Pożytku Publicznego został wpisany Aeroklub Polski. Środki pozyskane dzięki tej akcji, przeznaczone będą na działalność szkoleniową i sportową członków naszego stowarzyszenia.

Aeroklub Polski jako „platforma” zbierająca „1%” na rzecz aeroklubów regionalnych przeznaczy 80% wpłat, potrącając 20 % na koszty operacyjne związane z funkcjonowaniem systemu. Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Twojego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół). Jeżeli nie podejmiesz tej decyzji, o Twoich pieniądzach będą decydować inni! Wskaż w rocznym rozliczeniu PIT gdzie ma trafić Twój 1% podatku.

Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nazwę organizacji, podać jej numer KRS i podać 1% podatku. To wszystko – żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam. Miło nam będzie, jeśli poinformujesz i zachęcisz do przekazania 1% swoją rodzinę, przyjaciół i znajomych. Zapraszamy do włączenia się do udziału w naszej akcji.

Z podziękowaniami
Dyrektor Aeroklubu Radomskiego
Stanisław Szczepanowski

PS Dla osób zainteresowanych wyślemy informację w jaki sposób wypełnić deklarację PIT. W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy z Rafałem Siankowskim – wyszkolenie@aeroklub.radom.pl