Marzysz o lataniu? Zapisz się na szkolenie!

Od lat interesujesz się lotnictwem, od lat chodzisz z głową zwróconą w stronę błękitnego nieba, wypatrując smukłych kształtów lśniących w słońcu samolotów, szybowców, krążących w kominach termicznych ptaków. Jeśli to co przeczytałaś /-eś dotyczy Ciebie to znak, że wreszcie przyszła pora spełnić swoje marzenia. Zapisz się na szkolenie w naszym aeroklubie!

Składki członkowskie w roku 2017

Informujemy o nowych wysokościach składek w roku 2017. W stosunku do poprzedniego roku, zmianie ulega opłata wniesiona w pierwszym terminie (do 15 lutego). Prosimy również zwrócić uwagę na specjalne wysokości składek dla sekcji modelarskiej.

Opłaty za korzystanie z miejsc postojowych

Poniżej znajdą państwo informacje dotyczące opłat za korzystanie z miejsc postojowych na lotnisku EPRP w sezonie 2017.

Opłaty za szkolenie w roku 2017

Poniżej znajdą państwo informacje dotyczące opłat za podstawowe szkolenie szybowcowe i szkolenie samolotowe do licencji SPL w sezonie 2017.

Sprzedaż szybowca Jantar std. 3

Szanowni Członkowie Aeroklubu Radomskiego,
bardzo proszę o zapoznanie się z ofertą, którą wszyscy otrzymaliście drogą mailową, dotyczącą sprzedaży szybowca Jantar. Na naszym forum (wejście przez Bazę Danych) znajdziecie treść oferty, a także najnowsze informacje dotyczące sprzedaży i zakupu sprzętu.
Osoby, które w swojej skrzynce nie znalazły odpowiedniej wiadomości, proszę o kontakt.

Termin Zebrania Członków n/t kierunków rozwoju Aeroklubu Radomskiego

Informujemy, że planowanie zebranie odbędzie się w sobotę, 10 grudnia i rozpocznie się o godzinie 11:00.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

wypełnij formularz

SMS Aeroklubu Radomskiego
Zgłoś zdarzenie lub sytuację niebezpieczną!

Przekaż 1% podatku na rzecz Aeroklubu Radomskiego

Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej w klasie Advanced

II Radomski Obóz Przelotowy
Lato 2016