Marzysz o lataniu? Zapisz się na szkolenie!

Od lat interesujesz się lotnictwem, od lat chodzisz z głową zwróconą w stronę błękitnego nieba, wypatrując smukłych kształtów lśniących w słońcu samolotów, szybowców, krążących w kominach termicznych ptaków. Jeśli to co przeczytałaś /-eś dotyczy Ciebie to znak, że wreszcie przyszła pora spełnić swoje marzenia. Zapisz się na szkolenie w naszym aeroklubie!

Progresywne wysokości składek dla sekcji modelarskiej

W uzgodnieniu z Sekcją Modelarską wprowadzamy progresywne wysokości składek dla tej sekcji. Szczegóły znajdą Państwo w ogłoszeniu dotyczącym wysokości składek członkowskich.

Szkolenie samolotowe i szybowcowe 2017!

Aeroklub Radomski zaprasza na spotkanie informacyjno-organizacyjne wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w szkoleniu samolotowym i szybowcowym w sezonie 2017. Spotkanie odbędzie się na lotnisku w Piastowie już w najbliższą sobotę, tj. 28 stycznia 2017 r. o godzinie 11:00. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. Nie czekaj, zacznij latać! Zapraszamy!

Składki członkowskie w roku 2017

Informujemy o nowych wysokościach składek w roku 2017. W stosunku do poprzedniego roku, zmianie ulega opłata wniesiona w pierwszym terminie (do 15 lutego). Prosimy również zwrócić uwagę na specjalne wysokości składek dla sekcji modelarskiej.

Opłaty za korzystanie z miejsc postojowych

Poniżej znajdą państwo informacje dotyczące opłat za korzystanie z miejsc postojowych na lotnisku EPRP w sezonie 2017.

Opłaty za szkolenie w roku 2017

Poniżej znajdą państwo informacje dotyczące opłat za podstawowe szkolenie szybowcowe i szkolenie samolotowe do licencji SPL w sezonie 2017.

wypełnij formularz

SMS Aeroklubu Radomskiego
Zgłoś zdarzenie lub sytuację niebezpieczną!

Przekaż 1% podatku na rzecz Aeroklubu Radomskiego

Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej w klasie Advanced

II Radomski Obóz Przelotowy
Lato 2016