Marzysz o lataniu? Zapisz się na szkolenie!

Od lat interesujesz się lotnictwem, od lat chodzisz z głową zwróconą w stronę błękitnego nieba, wypatrując smukłych kształtów lśniących w słońcu samolotów, szybowców, krążących w kominach termicznych ptaków. Jeśli to co przeczytałaś /-eś dotyczy Ciebie to znak, że wreszcie przyszła pora spełnić swoje marzenia. Zapisz się na szkolenie w naszym aeroklubie!

Aeroklub Radomski na Rozpoczęciu Sezonu MSL

Tradycyjnie jak co roku rozpoczęliśmy oficjalnie sezon lotniczy. W tym roku impreza odbyła się w dnich 23-24 kwietnia na lotnisku Giże k/Olecka i połączyliśmy ją z amatorskimi zawodami mikrolotowymi.

Konferencja Lotno-Techniczna

Zapraszamy wszystkich pilotów AR na doroczną Konferencję Lotno-Techniczną, która odbędzie się 3 kwietnia w Klubie Garnizonowym na Sadkowie. Rozpoczęcie o godzinie 10:00.

Drugie spotkanie informacyjne dla kandydatów na szkolenia

Wychodząc naprzeciw wielkiemu zainteresowaniu oraz wobec faktu, że wiele osób sygnalizowało niemożliwość pojawienia się na spotkaniu informacyjnym, zapraszamy na drugie spotkanie informacyjne, które odbędzie się w niedzielę, 14 lutego o godz. 11:00 na lotnisku w Piastowie.

Serdecznie zapraszamy!

Składki członkowskie w roku 2016

Informujemy o nowych wysokościach składek w roku 2016. Opłata wniesiona w pierwszym terminie (do 15 lutego) nie ulega zmianie w stosunku do poprzedniego roku, natomiast opłaty wnoszone w późniejszych terminach są wyższe. Prosimy o wzięcie tego pod uwagę przy wyborze terminu wpłaty. Jednocześnie zachęcamy do regulowania składek w pierwszym terminie.

Rozpoczęliśmy nowy sezon!

Doskonała acz zimna pogoda pozwoliła nam z przytupem zakończyć sezon 2015 i zacząć nowy, 2016. Mimo siarczystego mrozu w ciągu tych trzech dni od ziemi oderwało się około 20 osób.

W Sylwestra wykonaliśmy na Bocianie ostatnich 15 lotów minionego sezonu w łącznym czasie 1 godziny i 25 minut. Pierwszego i drugiego stycznia również udało nam się ładnie polatać (w sumie 23 starty) i w dodatku doświadczyć termiki!

Teraz czeka nas trochę pracy przy sprzęcie, do której wszystkich z całą stanowczością zapraszam. A już za 3-4 miesiące mamy nadzieję spotkać się z powrotem w powietrzu!

wypełnij formularz

SMS Aeroklubu Radomskiego
Zgłoś zdarzenie lub sytuację niebezpieczną!

Przekaż 1% podatku na rzecz Aeroklubu Radomskiego

Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej w klasie Advanced

II Radomski Obóz Przelotowy
Lato 2016