Marzysz o lataniu? Zapisz się na szkolenie!

Od lat interesujesz się lotnictwem, od lat chodzisz z głową zwróconą w stronę błękitnego nieba, wypatrując smukłych kształtów lśniących w słońcu samolotów, szybowców, krążących w kominach termicznych ptaków. Jeśli to co przeczytałaś /-eś dotyczy Ciebie to znak, że wreszcie przyszła pora spełnić swoje marzenia. Zapisz się na szkolenie w naszym aeroklubie!

Zawody na Celność Lądowania Obojga Aeroklubów – Memoriał Tomasza Tomkowicza i Karola Stacharskiego

Zapraszamy na doroczne Zawody na Celność Lądowania Obojga Aeroklubów, które odbędą się w sobotę, 10 października 2015.
Termin zapasowy: niedziela, 11 października.

Chętnych do zakupu okolicznościowej koszulki prosimy o wypełnienie formularza: http://goo.gl/forms/nOf2hPt5sg. Cena koszulki: 25 zł. Zapisy prowadzimy do środy, 7 października, godz. 10.00.

Więcej szczegółów wkrótce!

XVI Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego KONTAKTY 2015

W dniach 2015.09.26-27 w Łomży rozgrywały się XVI Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego „KONTAKTY 2015”. Aeroklub Radomski zaprezentował się tam w silnym składzie osobowym. Motoparalotnie reprezentowali: Marcin Pluta, Tomek Pluta, Marcin Jeżyna, Rafał Glegoła i Mariusz Stępień, motolotnie natomiast: Konrad Ziębakowski.

SMS – zgłaszanie sytuacji niebezpiecznych

Uruchamiamy aeroklubowy serwis SMS, pozwalający zgłaszać zaobserwowane sytuacje niebezpieczne poprzez wypełnienie prostego formularza.
Formularz dostępny jest tutaj, a także w odnośnikach po prawej stronie.

Pamiętajcie – celem przekazywania zgłoszeń nie jest ukaranie kogokolwiek! Celem jest ciągłe poprawianie naszego bezpieczeństwa. Serdecznie zachęcam do korzystania z nowego serwisu, jednocześnie życząc nam wszystkim, by okazja do tego zdarzała się jak najrzadziej.

Lotnisko Piastów gotowe na przyjęcie załóg chcących przylecieć na pokazy lotnicze Air SHOW 2015

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom środowiska i wielu sympatyków lotnictwa, Aeroklub Radomski w porozumieniu z koordynatorem ATS ze strony Dowództwa Generalnego Rodzajów SIł Zbrojnych, chciałby umożliwić przyloty na największą lotniczą imprezę w kraju wszystkim zainteresowanym pilotom i osobom towarzyszącym.

W związku z powyższym, Aeroklub pragnie poinformować, o zasadach dotyczących przylotów i odlotów na lotnisko Piastów w czasie obowiązywania Suplementu SUP 78/15 (ENR 5) obowiązującego od dnia 17.08 do 24.08.2015 r.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Radom Air Show 2015

W najbliższy weekend (22-23.08) w Radomiu po raz kolejny odbędą się Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2015. Na lotnisku w Radomiu zobaczymy fantastyczne samoloty oraz gościć będziemy wspaniałych pilotów, którzy zaprezentują swój kunszt pilotażu licznie zgromadzonej publiczności. Nasz Aeroklub wychodząc na przeciw zainteresowaniu środowiska czyni starania by umożliwić wszystkim chętnym przylot na nasze lotnisko w Piastowie. Już wkrótce postaramy się zamieścić więcej szczegółów dotyczących warunków przylotu, slotów przylotowych i odlotowych oraz możliwości transportu na i z lotniska Radom Sadków.

kliknij i wypełnij formularz

SMS Aeroklubu Radomskiego
Zgłoś zdarzenie lub sytuację niebezpieczną!

zobacz więcej

Przekaż 1% podatku na rzecz Aeroklubu Radomskiego

zobacz więcej

I Radomski Obóz Przelotowy
7.03-19.04.2015

zobacz więcej

Wyniki zawodów w akrobacji samolotowej i szybowcowej

zobacz więcej

Mały podgląd na nasze lotnisko - widok z trzech kamer

zobacz więcej

Projekt Leonardo da Vinci Szybowcem przez świat

Sekcje aeroklubowe