Marzysz o lataniu? Zapisz się na szkolenie!

Od lat interesujesz się lotnictwem, od lat chodzisz z głową zwróconą w stronę błękitnego nieba, wypatrując smukłych kształtów lśniących w słońcu samolotów, szybowców, krążących w kominach termicznych ptaków. Jeśli to co przeczytałaś /-eś dotyczy Ciebie to znak, że wreszcie przyszła pora spełnić swoje marzenia. Zapisz się na szkolenie w naszym aeroklubie!

Orzeł wylądował!

Po długiej podróży, dziś dotarł do Piastowa nasz nowy szybowiec – Astir CS, który ma nam zastąpić nieodżałowanego RF-a. Na razie stoi w hangarze, zamknięty w wózku. Kiedy nim polatamy – to zależy od tego, jak szybko uda się przeprowadzić procedury związane z przerejestrowaniem. Mam nadzieję, że jeszcze tego lata będzie go można zobaczyć nad naszym lotniskiem!

Aeroklub Radomski podczas XXVII Mikrolotowych Mistrzostw Polski

W dniach 2016.06.30 do 2016.07.03 na lotnisku w Obornikach Wlkp. zostały rozegrane XXVII Mikrolotowe Mistrzostwa Polski. Pogoda pozwoliła rozegrać wszystkie zaplanowane konkurencje: lądowania na celność, trzy trasy nawigacyjne oraz konkurencję ekonomiczną.

II Memoriał Grzegorza Krzyżanowskiego

14-15 maja 2016 roku odbył się II Memoriał Grzegorza Krzyżanowskiego. Pomimo niesprzyjających warunków, udało się rozegrać konkurencje przy których świetnie się bawiliśmy. Oto kilka fotek i linków do galerii zdjęć zaprzyjaźnionych pilotów – fotografów.

Przygotowania do obozu szybowcowego

Zapraszamy do zakładki Obóz przelotowy 2016, gdzie pojawiło się pismo organizacyjne dotyczące tegorocznego obozu. Zapraszamy do dyskusji na forum i przede wszystkim do pomocy w organizacji obozu.

Aeroklub Radomski na Rozpoczęciu Sezonu MSL

Tradycyjnie jak co roku rozpoczęliśmy oficjalnie sezon lotniczy. W tym roku impreza odbyła się w dnich 23-24 kwietnia na lotnisku Giże k/Olecka i połączyliśmy ją z amatorskimi zawodami mikrolotowymi.

wypełnij formularz

SMS Aeroklubu Radomskiego
Zgłoś zdarzenie lub sytuację niebezpieczną!

Przekaż 1% podatku na rzecz Aeroklubu Radomskiego

Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej w klasie Advanced

II Radomski Obóz Przelotowy
Lato 2016